Ledger Nano S

Print
Zabezpečte svá kryptoaktiva pomocí špičkové hardwarové peněženky. Zkombinujte Ledger Nano S s aplikací Ledger Live pro maximální zabezpečení a kontrolu nad svými digitálními aktivy.
Base price for variant 1839,00 Kč
Sales price 1839,00 Kč
Sales price without tax 1839,00 Kč
Discount
Tax amount
Price / kg:
Quantity
Description

Zabezpečte svá kryptoaktiva pomocí špičkové hardwarové peněženky. Zkombinujte Ledger Nano S s aplikací Ledger Live pro maximální zabezpečení a kontrolu nad svými digitálními aktivy. Získejte zpět moc nad svými penězi. Ledger Nano S podporuje Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, EOS, Stellar a mnoho dalších. Stáhněte si Ledger Live a pohodlně spravujte své kryptoměnové účty. Každá transakce je potvrzena na vaší hardwarové peněžence, vaše kryptoměny zůstávají offline a chráněné.

Technické údaje: Rozměry: 104 mm x 58 mm x 5 mm Hmotnost: 16,2 g Konektor: USB typ Micro-B Úroveň certifikace: CC EAL5+ ST31H320 (zabezpečený) + STM32F042 Kompatibilita: 64bitový stolní počítač (Windows 8.1+, macOS 10.14+, Linux). Zařízení a aplikace Ledger Live nejsou kompatibilní s Chromebooky. Kompatibilní také se smartphony Android 7+. Podpora v systému iOS pouze v režimu konzultace importem účtů z plochy Ledger Live.

Obsah balení: 1 hardwarová peněženka, 1 kabel USB, 1 leták ""Začínáme", 3 listy pro obnovení, 1 popruh na klíče

Cena: 1839,- CZK

Reviews

There are yet no reviews for this product.