Pokud máte zájem o pravidelné nákupy, musíte se nejprve registrovat a verifikovat. Pro pravidelné nákupy kryptoměn vyplňte prosím následující formulář a odešlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Platby z účtu číslo:

Datum plateb/splatnosti:

Částka v CZK:

Frekvence plateb (den/týden/měsíc/čtvrtletí):

Číslo peněženky:

Pro ukončení pravidelného investování stačí platby přestat posílat. Ve chvíli, kdy smluvená platba nedorazí v daném termínu, příkaz k pravidelnému nákupu pozbývá platnost. Pro obnovení pravidelných nákupů je poté potřeba vyplnit a odeslat nový formulář.

Cena kryptoměn u pravidelné objednávky se zafixuje v 8:00 dne následujícího po doručení platby na náš účet. O fixaci objednávky obdržíte emailem potvrzení. Následné vyřízení objednávky trvá obvykle 1-2 hodiny.

Příklad:

Chci pravidelně investovat 2000 CZK/měsíc do Bitcoinu. Vyplním příslušný formulář „Pravidelné nakupování“ a odešlu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Obdržím na mou emailovou adresu potvrzení o registraci k pravidelnému nákupu. V den, který jsem uvedl ve formuláři, odešlu uvedenou částku. Následující den po připsání částky na účet firmy obdržím ráno v 8 hodin potvrzující email o nákupu se shrnutím transakce. Do oběda obdržím smluvenou kryptoměnu na uvedenou peněženku.

Jak nakupovat na kupuj-krypto.cz

Peněženka

Zřízení peněženky

Před samotným nákupem je zapotřebí mít zřízenou vlastní peněženku na kryptoměny. Jak na to zjistíte v našem článku o peněženkách na kryptoměny.

Objednávka

Objednávka kryptoměny

Po aktivaci Vaší peněženky jednoduše objednáte požadované množství zvolené kryptoměny. Bude Vám stačit email a adresa peněženky.

Platba

Platba

Po povtrzení objednávky Vám zašleme instrukce k platbě na zadaný email. Po připsání peněz na náš účet Vám zašlete objednanou kryptoměnu do Vaší peněženky.