Novinky

Eminem a Snoop Dogg se v novém videoklipu proměnili v znuděné opice (Bored Apes)

100 milionů dolarů ukradeno po hacknutí mostu Horizon

Cristiano Ronaldo podepisuje exkluzivní partnerství s Binance a letos vydá NFT

 

 

Eminem a Snoop Dogg se v novém videoklipu proměnili v znuděné opice (Bored Apes)

 

Eminem a Snoop Dogg se spojili a vytvořili hudební video, kde se promění v „Bored Apes“. Oba rappeři vlastní avatary z této luxusní kolekce NFT a spolupracovali na nové písni s názvem From The D 2 The LBC. Klip začíná skutečnými záběry legendárních hvězd, avšak brzy se přenese do světa kreslených filmů. Eminem, jehož skutečné jméno je Marshall Mathers, sdílel video se svými fanoušky na Twitteru: "Obnovení spojení se Snoop Doggem trvalo příliš dlouho - víš, že jsme museli natočit film!". Píseň získala nadšené recenze od jeho fanoušků, přičemž jeden ji popisuje jako perfektní úvod do hudebních videí NFT. Klip najdete zde: https://youtu.be/RjrA-slMoZ4

 

 

100 milionů dolarů ukradeno po hacknutí mostu Horizon

 

Poté, co byl hacknut most Horizont, bylo ukradeno přibližně 100 milionů dolarů. Tato platforma umožňuje investorům vyměňovat kryptoměny mezi blockchainy. Harmony Protocol, který provozuje most Horizon, potvrdil hack na Twitteru v pátek brzy ráno: "Začali jsme spolupracovat s národními úřady a forenzními specialisty, abychom identifikovali viníka a získali ukradené finanční prostředky."

Krypto adresa sdílená projektem má aktuálně zůstatek 85 867 ETH. Harmony zdůraznila, že její důvěryhodný bitcoinový most nebyl v důsledku incidentu ovlivněn – a dodala: „Prostředky a aktiva uložená v decentralizovaných trezorech jsou v tuto chvíli v bezpečí. Také jsme zastavili můstek Horizont, abychom zabránili dalším transakcím."

 Někteří v členové kryptokomunity už měsíce vyjadřují obavy ohledně mostu Horizon. Ještě v dubnu @_apedev tvrdil, že zabezpečení mostu je založeno na multisig peněžence, která má pouze čtyři vlastníky. Není to poprvé, co se most kvůli tomu stal obětí zneužití. Ronin Network utrpěl největší krypto hack v historii v březnu tohoto roku. Před útokem se tento blockchain skládal z devíti validačních uzlů a k zahájení vkladu nebo výběru byly potřeba podpisy od pěti z nich. Hackerům ze Severní Koreje se podařilo získat kontrolu pomocí sociálního inženýrství. Ohromujících 173 600 ETH a 25,5 milionu USDC ukradli hackeři ve dvou transakcích. Přestože k hacku došlo 23. března, byl odhalen až o šest dní později.

 

 

Cristiano Ronaldo podepisuje exkluzivní partnerství s Binance a letos vydá NFT

 

Cristiano Ronaldo uzavřel exkluzivní partnerství s Binance. Legendární portugalský fotbalista, který se nedávno vrátil do Manchesteru United, se chystá vytvořit sérii kolekcí NFT. Očekává se, že Ronaldova první kolekce vyjde koncem tohoto roku, přičemž hlavní roli při designu hraje fotbalová hvězda.

Binance uvedla, že víceleté partnerství bude zahrnovat také "globální propagaci, jejímž cílem je poskytnout Ronaldovým fanouškům úvod do Web3". Všechny NFT budou exkluzivně dostupné na trhu NFT společnosti Binance. Ronaldo tuto zprávu potvrdil svým 101,2 milionům fanoušků na Twitteru a řekl, že dá svým fanouškům šanci „vlastnit ikonický kus sportovní historie“.

NFT se sportovní tematikou se za posledních 12 měsíců stávají stále populárnějšími a řada špičkových sportovců se přidává k tomuto trendu. NBA Top Shot, který se může pochlubit některými z nejpamátnějších okamžiků v basketbalu, je jednou z nejprodávanějších kolekcí NFT všech dob.

Řada fotbalových klubů také začala prozkoumávat tento rychle se pohybující prostor, přičemž například Liverpool FC vydal svou vlastní řadu začátkem tohoto roku.

 

 

Aktuální kurzy Top 10

 

                                  zdroj: coinmarketcap.com

 

 

Poradenství a konzultační služby

 

Máte dotazy ohledně kryptoměn? Potřebujete pomoc při zřízení peněženky, převodů v rámci blockchainu, nákupu nebo prodeje? Zajímáte se o zhodnocení a správné zabezpečení vašich investic? Chcete začít těžit kryptoměny nebo založit NFT? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a sjednejte si s námi konzultaci.

 

 

www.kupuj-krypto.cz

https://www.facebook.com/kupujkrypto

Newsletter Červen 2022