Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

Potřebujete poradit? Řešíte nějaký problém s kryptoměnami? Neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže a my se vám ozveme. Pro lepší přehled a orientaci jsme pro vás nachystali k výběru následující balíčky.

 

Balíček "První kroky"

doba trvání: 60 minut

cena online: 1000 CZK, cena osobní schůzky v kanceláři pro max 2 osoby: 1300 CZK

popis: balíček "první kroky" slouží naprostým začátečníkům v oblasti kryptoměn. Při tomto setkání se dozvíte jak správně aktivovat peněženku, jak se zaregistrovat na směnárně nebo burze a jak provést první převod kryptoměn.

 

Balíček "Pro pokročilé"

doba trvání: 120 minut

cena online: 2000 CZK, cena osobní schůzky v kanceláři pro max 2 osoby: 2500 CZK

popis: balíček "pro pokročílé" slouží především lidem, kteří už mají alespoň základní přehled o kryptoměnách. Při této konzultaci s vámi podrobněji probereme vaše dotazy ohledně investiční strategie, altcoinů, poradíme s dotazy ohledně těžby kryptoměn, tvorby a prodeje NFT, DeFi, atd.

 

Balíček "Investování a pasivní přijem"

doba trvání: 120 - 180 minut (dle technických schopností zákazníka)

cena osobní schůzky v kanceláři pro max 2 osoby: 3500 CZK (online konzultace u této přednášky není z technických důvodů možná)

popis: balíček investování a pasivní příjem je určen lidem, kteří mají zájem o správné zhodnocování svých investic do kryptoměn. Pro tuto konzultaci je zapotřebí mít základní znalosti kryptoměn a finanční gramotnosti.

 

Školení "Svět kryptoměn"

doba trvání: jedná se o celodenní školení formou 6x75min přednášek. Školení se pořádá o víkendu v Praze, dle zájmu zhruba jednou do měsíce.

cena celodenního školení v kanceláři za osobu: 5500 CZK

popis: během tohoto jednodenního školení dostanete komplexní přehled o kryptoměnovém trhu, nabudete spoustu znalostí z oblasti kryptoměn, jejich těžby, zabezpečení, investování, možností pasivního příjmu, zdanění a dalších užitečných tipů a triků. Za jeden den získáte ucelený přehled o kryptoměnách, který byste jinak shromažďovali několik měsíců. 

harmonogram přednášek:

 9:00 - 10:15     Kryptoměny pro začátečníky

10:30 - 11:45    Kryptoměny pro pokročilé

13:00 - 14:15    Bezpečnost na webu

14:30 - 15:45    Těžba kryptoměn

16:00 - 17:15     NFT a P2E

17:30 - 18:45    Pasivní příjem z kryptoměn

 

Pokud si stále nejste jisti, který balíček je pro vás ten správný nebo jste nenašli odpověď na váš dotaz, popište prosím co nejpřesněji váš problém či vzniklou situaci do formuláře.

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Často kladené dotazy

Proč je jiná cena za poradenství online a za osobní schůzku?

Při osobní schůzce máme vyšší náklady, než při konzultaci online. Proto jsou tyto náklady přeneseny i do konečné ceny.

 

Je nějaký rozdíl mezi konzultací online a naživo?

Obsahově jsou konzultace totožné, v obou případech můžete klást dotazy, obě varianty probíhají formou dialogu. Avšak v některých specifických případech doporučujeme raději využít možnosti setkání naživo. Při konzultaci naživo vám dokážeme efektivněji pomoci při aktivaci peněženky, registraci na směnárně, atd. V případě online konzultace vám dokážeme rovněž poradit, avšak částečně budete muset některé kroky uskutečnit sami.

 

Jak probíhá online poradenství?

Onlline poradenství probíhá formou videokonference. Po uhrazení platby od nás obdržíte na uvedený email odkaz. V domluvený termín stačí kliknout na odkaz a budete s námi automaticky spojeni. Není zapotřebí nic instalovat nebo se registrovat. Podporované operační systémy jsou: Windows 7 a novější, MacOS 10.11 a novější, LinuxOS x64-bitové systémy. Podporované prohlížeče jsou: Chrome, Firefox, Opera, Vivaldi, Edge.

 

Kde se konají osobní schůzky ohledně poradenství a školení?

V současné době probíhají osobní schůzky a školení na adrese Žitavského 496, 15600 Praha 5 Zbraslav. Parkování a vchod je z ulice Hauptova.