Z bezpečnostních důvodů a povinností vyplývajících ze Zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, jsme zavedli nutnost registrace a verifikace pro nákupy v naší směnárně. K platné verifikaci je potřeba provést identifikaci zákazníka. Pro dokončení verifikace je potřeba vyplnit registrační formulář a následně absolvovat osobní setkání.

Registrace: vyplňte registrační formulář. Na základě zde uvedených informací získáte přístup do klientské zóny.

Verifikace: Po příhlášení do klientské zóny je zapotřebí ověřit Vaši identitu. Po přihlášení k Vašemu účtu uvidíte v pravém horním rohu kolonku "verifikace" s červeným symbolem. Klikněte na tuto kolonku a otevře se Vám formulář pro ověření identity. Zde prosím postupujte dle pokynů. Po odeslání požadovaných dokumentů bývá ověřovací a schvalovací proces ve většině případů do 24 hodin vyřešen. Poté obdržíte email na Vámi uvedenou adresu s informacemi zda verifikace proběhla úspěšně nebo zda je případně potřeba něco doplnit. Po úspěšné verifikaci se změní červený symbol v pravém horním rohu na zelený a tím je verifikace dokončena.

Výhody registrace a verifikace

Po registraci obdrží zákazník vlastní přístupové údaje do klientské zóny. Po ověření identity na osobní schůzce zákazník dostane status „verified“ (ověřený) a získá tím slevu na nákup. Z bezpečnostních a technických důvodů je celkový objem objednávek omezen na 100 000 CZK/verifikovaný účet/týden. Při objemu nákupu za více než 100 000 CZK je zapotřebí dodatečně vyplnit a podepsat čestné prohlášení o původu finančních zdrojů.

Jak nakupovat na kupuj-krypto.cz

Peněženka

Zřízení peněženky

Před samotným nákupem je zapotřebí mít zřízenou vlastní peněženku na kryptoměny. Jak na to zjistíte v našem článku o peněženkách na kryptoměny.

Objednávka

Objednávka kryptoměny

Po aktivaci Vaší peněženky jednoduše objednáte požadované množství zvolené kryptoměny. Bude Vám stačit email a adresa peněženky.

Platba

Platba

Po povtrzení objednávky Vám zašleme instrukce k platbě na zadaný email. Po připsání peněz na náš účet Vám zašlete objednanou kryptoměnu do Vaší peněženky.