Jak se s Vámi mohu nejlépe spojit?

Nejrychlejší způsob, jak s námi komunikovat, je zaslat email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Emailovou komunikaci vyřizujeme zpravidla v rámci jednoho dne.

Proč má každá směnárna jiný kurz za kryptoměny?

Kryptoměny obecně nemají pevnou cenu. Jejich hodnota se liší, každá burza nebo směnárna má vlastní kurz. V tomto ohledu se kryptoměny dají přirovnat ke směně cizí měny – zde má rovněž každá směnárna vlastní ceník.

Je možné nakupovat kryptoměny i o víkendu?

Ano, avšak jediná možnost platby je převod mezi účty. Je tedy možné objednávku uzavřít a zaplatit i o víkendu, transakce však bude dokončena až v nejbližší pracovní den po přípsání prostředků na náš účet.

Jak mohu zaplatit objednávku?

Momentálně je pouze možný převod z účtu. Pro více informací ohledně celého procesu objednávky se podívejte zde.

Za jak dlouho budu mít objednané kryptoměny ve své peněžence?

Vyřízení objednávky je časově závislé především na době trvání uhrazení platby – u převodu mezi účty zpravidla 1-3 pracovní dny. Po potvrzení platby je kryptoměna obratem odeslána do Vaší peněženky, k dokončení převodu dojde ve většině případů během 1-2 hodin.

Existují nějaké poplatky?

Ano, každá směnárna si účtuje poplatky za nákup i prodej kryptoměn. Výše poplatků závisí na mnoha faktorech. Rovněž je při každé transakci mezi peněženkami třeba zaplatit „transfer fee“ (poplatek za převod). V naší směnárně jsou již všechny poplatky spojené s vyřízením celého nákupu zakalkulovány do ceny a není tedy třeba účtovat dodatečné poplatky.