Z bezpečnostních důvodů jsme zavedli nutnost registrace a verifikace pro nákupy v naší směnárně. K platné verifikaci je potřeba provést identifikaci zákazníka.

Registrace: vyplňte registrační formulář. Na základě zde uvedených informací získáte přístup do klientské zóny.

Verifikace: Po příhlášení do klientské zóny je zapotřebí ověřit Vaši identitu. Po přihlášení k vašemu účtu uvidíte v pravém horním rohu kolonku "verifikace" s červeným symbolem. Klikněte na tuto kolonku a otevře se vám formulář pro ověření identity. Zde prosím postupujte dle pokynů. Po odeslání požadovaných dokumentů bývá ověřovací a schvalovací proces ve většině případů do 24 hodin vyřízen. Poté vás budeme kontaktovat ohledně osobní schůzky. Po úspěšně dokončené verifikaci se změní červený symbol v pravém horním rohu na zelený a tím je verifikace splněna.

Výhody registrace a verifikace

Po registraci obdrží zákazník vlastní přístupové údaje do klientské zóny. Po ověření identity zákazník dostane status „verified“ (ověřený) a získá tím výhody vyplývající z verifikace. Zde je limit výše nákupu 100 000 CZK/objednávku (částka 100 000 je přibližná kvůli neustálým kurzovým výkyvům). K tomu každý ověřený zákazník získá slevu na nákup. Z bezpečnostních a technických důvodů je celkový objem objednávek omezen na 100 000 CZK/verifikovaný účet/týden. Při objemu nákupu za více než 100 000 CZK/měsíc je zapotřebí dodatečně vyplnit a podepsat čestné prohlášení o původu finančních zdrojů.