Z bezpečnostních důvodů jsme zavedli možnost registrace a verifikace. K platné verifikaci je potřeba provést identifikaci zákazníka.

Registrace: vyplňte registrační formulář. Na základě zde uvedených informací získáte přístup do klientské zóny.

Verifikace: Po příhlášení do klientské zóny je zapotřebí ověřit Vaši identitu. Po přihlášení k Vašemu účtu uvidíte v pravém horním rohu kolonku "verifikace" s červeným symbolem. Klikněte na tuto kolonku a otevře se Vám formulář pro ověření identity. Zde prosím postupujte dle pokynů. Po odeslání požadovaných dokumentů bývá ověřovací a schvalovací proces ve většině případů do 24 hodin vyřešen. Poté obdržíte email na Vámi uvedenou adresu s informacemi zda verifikace proběhla úspěšně nebo zda je případně potřeba něco doplnit. Po úspěšné verifikaci se změní červený symbol v pravém horním rohu na zelený a tím je verifikace dokončena.

Výhody registrace a verifikace

Při nákupu kryptoměn jako „guest“ (bez registrace) je maximální výše nákupu omezena na cca 5000CZK (částka 5000 je přibližná kvůli neustálým kurzovým výkyvům). Po registraci obdrží zákazník vlastní přístupové údaje do klientské zóny. Po ověření identity zákazník dostane status „verified“ (ověřený) a získá tím výhody vyplývající z verifikace. Zde je limit výše nákupu 100000CZK/objednávku (částka 100000 je přibližná kvůli neustálým kurzovým výkyvům). K tomu každý ověřený zákazník získá slevu na nákup. Z bezpečnostních a technických důvodů je celkový objem objednávek omezen na 100000CZK/verifikovaný účet/týden. Při objemu nákupu za více než 100000CZK/měsíc je zapotřebí dodatečně vyplnit a podepsat čestné prohlášení o původu finančních zdrojů.

Jak nakupovat na kupuj-krypto.cz

Peněženka

Zřízení peněženky

Před samotným nákupem je zapotřebí mít zřízenou vlastní peněženku na kryptoměny. Jak na to zjistíte v našem článku o peněženkách na kryptoměny.

Objednávka

Objednávka kryptoměny

Po aktivaci Vaší peněženky jednoduše objednáte požadované množství zvolené kryptoměny. Bude Vám stačit email a adresa peněženky.

Platba

Platba

Po povtrzení objednávky Vám zašleme instrukce k platbě na zadaný email. Po připsání peněz na náš účet Vám zašlete objednanou kryptoměnu do Vaší peněženky.