Z bezpečnostních důvodů jsme náš eshop přebudovali a zavedli několik novinek. Nejdůležitější novinkou je možnost registrace a verifikace. K platné verifikaci je potřeba provést identifikaci zákazníka - více podrobností naleznete v registračním formuláři.

Je stále možné nakupovat kryptoměny i bez registrace, silně však doporučujeme ověření provést. Po ověření získáte možnost neomezeného nákupu. Objednávky od neověřených uživatelů jsou cenově omezeny.

Při nákupu kryptoměn jako „guest“ (bez registrace) je maximální výše nákupu omezena na cca 5000CZK. Částka 5000 je přibližná kvůli neustálým kurzovým výkyvům. Po ověření identity zákazník získá status „verified“ (ověřený) a obdrží vlastní přístupové údaje do klientské zóny. Zde již není výše nákupu nijak limitována a k tomu každý ověřený zákazník získá slevu na nákup.

Jak nakupovat na kupuj-krypto.cz

Peněženka

Zřízení peněženky

Před samotným nákupem je zapotřebí mít zřízenou vlastní peněženku na kryptoměny. Jak na to zjistíte v našem článku o peněženkách na kryptoměny.

Objednávka

Objednávka kryptoměny

Po aktivaci Vaší peněženky jednoduše objednáte požadované množství zvolené kryptoměny. Bude Vám stačit email a adresa peněženky.

Platba

Platba

Po povtrzení objednávky Vám zašleme instrukce k platbě na zadaný email. Po připsání peněz na náš účet Vám zašlete objednanou kryptoměnu do Vaší peněženky.